| Toleranz | ±0.01mm |
|---|---|
| Vorbereitungs- und Anlaufzeit | 7-15 Tage |
| Material | Aluminium, Stahl, Edelstahl, Messing, etc. |
| Service | OEM-/ODMservice |
| Lieferung | Auf dem Luftweg durch Meer, durch Eil-, etc. |
| Delivery | By Air, By Sea, By Express, Etc. |
|---|---|
| Application | Automotive, Aerospace, Medical, Etc. |
| Thread Standard | Metric, UNC, UNF, BSW, Etc. |
| Drawing Format | PDF, DWG, IGS, STEP, Etc. |
| Surface Treatment | Polishing, Anodizing, Plating, Etc. |
| Drawing Format | PDF, DWG, IGS, STEP, Etc. |
|---|---|
| Package | Carton Box, Wooden Box, Etc. |
| Lead Time | 7-15 Days |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Inspection | 100% Inspection Before Shipment |
| Package | Carton Box, Wooden Box, Etc. |
|---|---|
| Delivery | By Air, By Sea, By Express, Etc. |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Surface Treatment | Polishing, Anodizing, Plating, Etc. |
| Material | Stainless Steel, Aluminum, Brass, Etc. |
| Thread Standard | Metric, UNC, UNF, BSW, Etc. |
|---|---|
| Lead Time | 7-15 Days |
| Processing Method | CNC Turning |
| Delivery | By Air, By Sea, By Express, Etc. |
| Drawing Format | PDF, DWG, IGS, STEP, Etc. |
| Drawing Format | PDF, DWG, IGS, STEP, Etc. |
|---|---|
| Application | Automotive, Aerospace, Medical, Etc. |
| Heat Treatment | Annealing, Quenching, Tempering, Etc. |
| Processing Method | CNC Turning |
| Material | Stainless Steel, Aluminum, Brass, Etc. |
| Oberflächenbehandlung | Polierte und anodisierte |
|---|---|
| Typ | Bohrungen |
| Dienstleistungen | Kundengebundene Soem CNC maschinelle Bearbeitung |
| Standards | Soem-Gewohnheit |
| Hafen | - Das ist Shenzhen. |
| Verfahren | Maschinen für die Bearbeitung von Maschinen |
|---|---|
| Oberflächenbehandlung | Polierte und anodisierte |
| Standards | Soem-Gewohnheit |
| Dienstleistungen | Kundengebundene Soem CNC maschinelle Bearbeitung |
| Typ | Bohrungen |
| Preis | negotiable |
|---|---|
| Herkunftsort | Guangdong, China |
| Zahlungsbedingungen | T/T |
| Markenname | JLT |
| Prozess | Präzision cnc-Prägeteile |
| Größe | Besonders angefertigt |
|---|---|
| Zeichnendes Format | Pdf, DWG, IGS, etc. |
| Zahlung | T/T, Paypal, etc. |
| Vorbereitungs- und Anlaufzeit | 7-15 Tage |
| Form | Besonders angefertigt |